Aktywacja Świadomej OBFITOŚCI to narzędzie do odblokowania naturalnego przepływu obfitości na wszystkich poziomach Twojego istnienia! Jest to pierwszy poziom w drodze do wolności finansowej w 2024 roku!

Narzędzie powstało z blisko 40 stron A4 wyselekcjonowanej wiedzy, która została poukładana i uproszczona w Umyśle Uniwersalnym, a następnie nagrana w formie podobnej do medytacji prowadzonej. Czas trwania nagrania to 30 minut. Dodatkowo otrzymujesz 2 narzędzia w PDF, które zwiększą skuteczność procesu.

Narzędzie odpowiada na 14 ważnych pytań:

- czym jest wolność finansowa od strony energetycznej?

- jak uzyskać prawdziwą wolność?

- jak działają proste zasady wszechświata?

- na czym polega życie w dostatku?

- jak zaprogramowany jest nasz umysł?

- jak skutecznie go odprogramować?

- czym są pieniądze?

- na czym polega najpotężniejsza GWARANCJA sukcesu?

- kim jest człowiek dla wszechświata?

- jak poradzić sobie z pułapkami umysłu?

- jak usunąć blokadę energetyczną na stałe?

- jak odblokować prowadzenie przez wyższą świadomość?

- jak skutecznie siać i mnożyć swoje owoce?

- jakie praktyki stosować wieczorem do odblokowania płynności finansowej?

Nazywam się Bartosz Kompiel i jestem założycielem projektu Energia w Nas. Zbudowałem w 2,5 roku grupę prywatną zamkniętą na FB, która zintegrowała na dzień premiery prawie 40.000 poszukiwaczy prawdy w sobie. Moim darem od wszechświata jest upraszczanie, które w połączeniu z Umysłem Uniwersalnym (dostęp do wszechwiedzy za pomocą nadświadomości) pozwala mi tworzyć MATRYCE TRANSFORMACJI. W mojej pracy kieruję się skutecznością oraz jakością owoców tej skuteczności. Kocham, to co robię, dlatego od kilku lat zajmuję się wyłącznie tym projektem.

1 POZIOM - premiera 20.03.2024

Aktywacja Świadomej OBFITOŚCI — Każdy z poziomów zawiera dokładne wskazówki i ćwiczenia do odblokowania TAM, które blokują Twój naturalny przepływ obfitości. Jeżeli przejdziesz poziom pierwszy, będziesz mógł przystąpić do kolejnego. Dokładne wytłumaczenie usłyszysz w nagraniu.

2 POZIOM - premiera 29.04.2024 - KLIKNIJ TUTAJ

Od zera do WOLNOŚCI — w drugim poziomie: "Od zera do WOLNOŚCI" przedstawię: jak wykorzystać Aktywację Świadomej OBFITOŚCI do UZDROWIENIA pozostałych obszarów życia: ZDROWIE, RELACJE, SAMOREALIZACJA oraz CZAS DLA SIEBIE. Dużo więcej poukładanej oraz uproszczonej wiedzy!

3 POZIOM - premiera w 2024

MATERIALIZACJA wszystkich wykreowanych celów oraz marzeń będzie najważniejszym elementem trzeciego poziomu. W pierwszej kolejności będzie dostępny dla wszystkich, którzy nieprzerwanie przez minimum 30 dni praktykowali Aktywację Świadomej OBFITOŚCI i przestudiowali poziom drugi: "Od zera do WOLNOŚCI".

Jak zacząć od zupełnego "ZERA"?

Dzisiejszy przekaz może odmienić Twoje życie, dlatego czytaj go z otwartym umysłem. Przedstawię w nim pewien „scenariusz”, w którym znajdziesz mnóstwo „darmowych” wskazówek. Załóżmy, że startujesz z poziomu: „na nic mnie nie stać”, ale masz dużo samozaparcia i bardzo chcesz zmienić swoje życie. ZACZYNAMY!

Na początek płacisz (sobie) swoim ZAANGAŻOWANIEM (energia + czas) i zamieniasz swój czas na pieniądze. Jeżeli ledwo starcza Ci do kolejnej wypłaty, to szukasz dodatkowej pracy lub sprzedajesz posiadane rzeczy, które już z Tobą nie rezonują. W jednym i drugim wypadku dokonujesz fundamentalnej zmiany – zaczynasz od siebie i nie czekasz na pomoc z zewnątrz. Twoja wibracja lekko rośnie.

Za zarobione pieniądze kupujesz kurs: Aktywacja Świadomej OBFITOŚCI. Skoro już wymieniłeś swoją energię, to potraktuj to poważnie, tak samo, jak traktujesz siebie. Daj sobie słowo (sam przed sobą), że najbliższe 30 dni to „okres laboratoryjny”, w którym płacisz (sobie) swoim zaangażowaniem w codzienny odsłuch wykupionego kursu, aby sprawdzić „rentowność” swojego wyboru.

Podczas pierwszego odsłuchania zdajesz sobie sprawę, że wykonujesz w swoim życiu od 51% do 99% rzeczy, które blokują Twój naturalny przepływ obfitości. Gdyby było inaczej, nigdy byś nie wykupił takiego kursu. Tak więc dowiadujesz się, że odblokowanie minimum 51% swoich nieświadomych blokad w podświadomości, powoduje, że to Ty jesteś „panem swojego losu” i wszystko zaczyna układać się po Twojej myśli.

Następnie zdajesz sobie sprawę, że prawdziwą "wolność finansową" możesz osiągnąć WYŁĄCZNIE na poziomie energetycznym. Oznacza to, że możesz zacząć być "wolny finansowo", będąc jednocześnie „totalnym bankrutem” w świecie zewnętrznym (materialnym). „Łamiesz EGO” i stajesz się świadomy, że to pierwszy dzień Twojej prawdziwej wolności. Na początek w świecie wewnętrznym, ale utrzymanie tego stanu sprawia, że krok po kroku wszystko się zmienia także na zewnątrz. Na zewnątrz można Ci „wszystko zabrać”, ale to, co osiągniesz w swoim wnętrzu, zawsze pozostaje Twoje. Twoja wibracja dokonuje prawdziwego przeskoku kwantowego, pomimo że na zewnątrz może jeszcze nie być „za kolorowo”.

Z każdym następnym odsłuchem Aktywacji Świadomej OBFITOŚCI uświadamiasz sobie zasady wszechświata, które obowiązują wszystkich, bez wyjątku. Rozumiesz już: czym są dokładnie pieniądze. Poznajesz schemat programowania swojego umysłu, dzięki czemu zaczynasz to wszystko lepiej rozumieć. Cały czas płacisz (sobie) swoim zaangażowaniem w ten „okres laboratoryjny”.

Uświadamiasz sobie, że aktualny świat jest wypełniony po brzegi „programowaniem niewolnictwa”. Zaczynasz widzieć to na każdym kroku i trochę nawet Cię to przeraża, że do tej pory tego nie widziałeś. Zamiast „ratować innych” zaczynasz stopniowo wycofywać swoją uwagę ze wszystkiego, co „pobiera Twoją energię” zgodnie ze wskazówkami z kursu. Jesteś świadomy, że Twój proces to nie „liniowa droga” tylko wzloty i upadki, ale płacąc (sobie) swoim zaangażowaniem, dostrzegasz, że Twoja wibracja cały czas rośnie.

Z każdym kolejnym odsłuchem uczysz się ZARZĄDZAĆ swoim umysłem i wykonujesz do tego specjalne ćwiczenia zawarte w kursie. Poznajesz wszystkie elementy potrzebne do „przeprogramowania” swojego umysłu. Podczas samego odsłuchu, przechodzisz jedno ważne ćwiczenie, które dokładnie przeprowadza Cię przez wewnętrzny proces. Twoja wibracja dalej rośnie.

Uczysz się przenoszenia wykonanej pracy wewnętrznej do świata zewnętrznego. Rozumiesz już, że dobrze wykonana praca w świecie zewnętrznym usuwa Twoją jedną z blokad na ZAWSZE! Za każdym razem płacisz (sam) sobie swoim zaangażowaniem, a Twoja wibracja rośnie. Nakręca Cię niesamowicie fakt, że już nie wraca do Ciebie coś trudnego, co świadomie pożegnałeś.

Uczysz się mnożyć „owoce swojej transformacji”, co wprowadza w Twoje życie coraz więcej niezachwianego wewnętrznego spokoju i radości. Każdego dnia podsumowujesz swoją pracę na specjalnie przygotowanej liście. Dzięki czemu trzymasz się założeń z pierwszego dnia i trzymasz „ster swojego statku”. Na koniec każdego dnia wykonujesz specjalne ćwiczenie, które „docenia” Twoją pracę, „naprawia potknięcia”, oraz programuje umysł na wykonanie ważnej pracy podczas snu.

Kończysz miesiąc „okresu laboratoryjnego” i sam przed sobą oceniasz „rentowność” swojego wyboru. Jeżeli zaangażowałeś się na 100%, to odpowiedź poznałeś dużo wcześniej, ponieważ nie istnieje taki człowiek, który żyjąc zgodnie z tymi zasadami — nie jest „wolny”. Doskonale rozumiesz już, że TY i tylko TY płacisz (sam sobie) za własną „wolność finansową” i to znacznie więcej niż sama zapłata za kurs. To „tylko” impuls + najdokładniej skompresowana wiedza potrzebna do skutecznej transformacji a 99% to Twoja zapłata samemu sobie. Dokonało się z MIŁOŚCIĄ.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję